Informācija

Kāzu foto

Man patīk dabiskas un nesamākslotas bildes, pilnas ar emocijām un prieku. Ja arī Jums tas ir svarīgi, tad varu kļūt par Jūsu kāzu fotogrāfu, kas iemūžinās skaistākos dzīves brīžus.
Man ir viss nepieciešamais – augsti kvalitatīva, profesionāla fototehnika, zināšanas, pieredze, lai to visu īstenotu. Man ir ļoti svarīga Jūsu uzticēšanās,un tikai savstarpējas sadarbības rezultātā Jūs iegūsiet kvalitatīvi iemūžinātus dienas notikumus nevis standarta bildes kā apsveikuma kartiņās.
Svarīgi, lai pirms lielā notikuma Jūs satiktos ar mani, izstāstītu par dienas gaitu, izklāstītu savas vēlmes, uzklausītu manu redzējumu, jo esmu bijis klāt tik daudzās kāzās, tāpēc varēšu ieteikt labāko variantu.

Kāzu dienā neiejaukšos notikumu gaitā, būšu nemanāms, taču vienmēr klāt esošs interesantākajos brīžos. Jūs taču gribat, lai šī diena paliek Jūsu atmiņā kā skaistākais notikums nevis tikai kā fotošovs.

Pilnas dienas kāzas sākas no rīta ar līgavas sapošanu, tad došanās uz ceremonijas norises vietu, pati ceremonija. Tālāk ceļš uz svinību vietu, ja ir vēlēšanās, tad kādā gleznainā vietā fotosesija tikai ar pāri. Tad ir pašas svinības, mielasts, dejas, atrakcijas. Fotogrāfa dienas beigas parasti ir mičošana vai tortes griešana pēc divpadsmitiem. Bet var jau arī mainīt dienas kārtību un laiku, atbilstoši Jūsu vēlmēm. Fotogrāfs vienkārši jums seko un iemūžina gan jūs pašus, gan viesus, interesantākos un nozīmīgākos momentus, kopskatus. Labs fotogrāfs paspēj būt klāt visur.

Biežāk uzdotie jautājumi

Katras kāzas ir unikālas, līdz ar to arī jautājumi! Šeit būs daži visbiežāk uzdotie jautājumi, kas saistīti ar kāzu foto.
Cik maksā kāzu foto pakalpojumi?

Pakalpojuma cena ir atkarīga no vairākiem faktoriem: izvēlētais kāzu dienas datums, stundu skaits, plānotās aktivitātes. Labprāt fotogrāfēju visas kāzu dienas aktivitātes, no gatavošanās līdz kāzu tortes griezšanai, bet iespējams arī tikai dažas stundas.

Cik fotogrāfijas saņemsim?

Vidēji, tās būtu 700 apstrādātas fotogrāfijas, ja kāzas tiek fotografētas visas dienas garumā. Jo vairāk smaidu, jo vairāk fotogrāfiju.

Vai ierodies ar savu transportu un kādas būtu izmaksas?

Jā, ierodos ar savu auto, izmaksas sastādīs tikai par iztērēto degvielu.

Vai fotogrāfē kāzas visā Latvijā?

Jā, fotogrāfēju. Norises vieta nav šķērslis.

Vai tiek uzņemti draugu, grupu foto kāzu dienā?

Jā, protams! 🙂

Kādā stilā fotogrāfijas tiek uzņemtas?

Fotogrāfēju reportāžas stilā, ķerot kāzu dienas notikumus.

Vai radiņi drīkst fotogrāfēt mūsu kāzas?!

Jā, drīkst. Galvenais ir paskaidrot, ka ir pieaicināts profesionāls fotogrāfs, kurš dara savu darbu. Par foto nav jauztraucās – foto būs!

Ar kādu foto tehniku strādā?

Strādāju ar profesionālu Canon un FujiFilm foto tehniku. Viemēr līdzi rezerves fotokamera, uzlādētas baterijas.

Vai ir iespējams iegūt fotogrāfijas drukātā veidā?

Jā. Iespējams vientoties par papildus opcijām – Kāzu foto grāmata, foto albūms, kanvas.

Vai ir pieejamas atsauksmes?

Jā, ir. Atsauksmes iespējams lasīt sadaļā “Atsauksmes”, kā arī Facebook lapā.